Založ si blog

Celé Vajnory sú doMRVené

Otrepanou otázkou pre mňa zostáva, na čo má Bratislava toľko funkcií, toľko úradov, toľko zastúpení..

Máme tu:

  • Regionálne združenie mestských častí, ktoré má svojho predsedu
  • sú tu tiež starostovia mestských častí
  • primátor mesta
  • župan..

Toľko hláv pomazaných a aj tak to tu vyzerá ako veľký holubník.

A drahý pán Mrva sa milosrdne rozhodol opustiť teplý flek najvyššej hlavy mazanej na vrchole Regionálneho združenia mestských častí Bratislavy. Že je príliš pracovne vyťažený. A čím ako? Bojom proti hazardu, ktorý až tak veľa preňho neznamená, keďže jeho kamoš robí pre najväčšiu lotériový firmu na svete (Gtech)? Alebo zmenou územného plánu, aby znetvoril príjemnú vidiecku atmosféru Vajnor na 40-tisícové „sídlisko“?

Najväčšia šaráda je ale to, že na vedúci post Vajnor sa dostal kampaňou ako nezávislý kandidát, ktorému žiadna strana nebude diktovať, ako má hospodáriť so „svojou“ mestskou časťou. Čo to ale vidíme teraz? Kabát nezávisláka vymenil za kabát farieb SDKÚ a teraz kandiduje vo farbách SIETe.

Je pravda, asi ho mätie to počasie – chvíľu zima, chvíľu teplo. Treba meniť kabáty. Pán Mrva to ale poňal v trošku inom zmysle. Nuž čo, dnešný svet praje inovatívnym.

Rex Tillerson,

Zahraničný výbor Senátu USA schválil nomináciu Tillersona

24.01.2017 00:50

Zahraničný výbor amerického Senátu odsúhlasil nomináciu bývalého šéfa Exxon Mobil Rexa Tillersona na post hlavy americkej diplomacie.

trump

Trump je ochotný spolupracovať s Moskvou v boji proti IS

23.01.2017 22:01, aktualizované: 22:51

Hovorca Bieleho domu Sean Spicer vyhlásil, že administratíva nového prezidenta USA je ochotná stať sa partnerom Moskvy v boji proti tzv. Islamskému štátu.

Donald Trump

Trump podpísal príkaz o odstúpení USA od transpacifickej zmluvy

23.01.2017 18:21, aktualizované: 19:22

Americký prezident Donald Trump v pondelok podpísal exekutívny príkaz o odchode Spojených štátov z Transpacifického partnerstva (TPP).

Taliansko, hotel, lavína, zemetrasenie,

Taliansko: Záchranári našli v zasypanom hoteli tri šteniatka

23.01.2017 17:46

Skupiny záchranárov našli tri živé šteniatka v troskách stredotalianskeho horského hotela Rigopiano, ktorý minulý týždeň zasypala lavína.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1
Celková čítanosť: 5767x
Priemerná čítanosť článkov: 5767x

Autor blogu

Kategórie

Archív