Založ si blog

Celé Vajnory sú doMRVené

Otrepanou otázkou pre mňa zostáva, na čo má Bratislava toľko funkcií, toľko úradov, toľko zastúpení..

Máme tu:

  • Regionálne združenie mestských častí, ktoré má svojho predsedu
  • sú tu tiež starostovia mestských častí
  • primátor mesta
  • župan..

Toľko hláv pomazaných a aj tak to tu vyzerá ako veľký holubník.

A drahý pán Mrva sa milosrdne rozhodol opustiť teplý flek najvyššej hlavy mazanej na vrchole Regionálneho združenia mestských častí Bratislavy. Že je príliš pracovne vyťažený. A čím ako? Bojom proti hazardu, ktorý až tak veľa preňho neznamená, keďže jeho kamoš robí pre najväčšiu lotériový firmu na svete (Gtech)? Alebo zmenou územného plánu, aby znetvoril príjemnú vidiecku atmosféru Vajnor na 40-tisícové „sídlisko“?

Najväčšia šaráda je ale to, že na vedúci post Vajnor sa dostal kampaňou ako nezávislý kandidát, ktorému žiadna strana nebude diktovať, ako má hospodáriť so „svojou“ mestskou časťou. Čo to ale vidíme teraz? Kabát nezávisláka vymenil za kabát farieb SDKÚ a teraz kandiduje vo farbách SIETe.

Je pravda, asi ho mätie to počasie – chvíľu zima, chvíľu teplo. Treba meniť kabáty. Pán Mrva to ale poňal v trošku inom zmysle. Nuž čo, dnešný svet praje inovatívnym.

Robert Fico, žatva

SPPK by uvítala európsku legislatívu proti dvojakým potravinám

24.02.2017 15:36

Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora uvítala iniciatívu predsedu vlády SR Roberta Fica riešiť problematiku dvojakej kvality potravín.

stará ľubovňa, testament

Kniha závetov poodhaľuje minulosť Starej Ľubovne

24.02.2017 15:00

Pred niekoľkými týždňami za podpory Fondu na podporu umenia vydalo Ľubovnianske múzeum Knihu testamentov mešťanov mesta Stará Ľubovňa.

Sabine Oberhauserová

Rakúska ministerka Sabine Oberhauserová podľahla rakovine

24.02.2017 14:55

Vo veku 53 rokov podľahla vo štvrtok rakovinovému ochoreniu rakúska sociálnodemokratická ministerka zdravotníctva Sabine Oberhauserová.

V USA zomrel hráč PC hier počas 24-hodinového maratónu

24.02.2017 14:44

V Spojených štátoch zomrel hráč počítačových hier počas 24-hodinového herného maratónu, ktorého cieľom bolo vyzbierať peniaze pre nadáciu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1
Celková čítanosť: 5787x
Priemerná čítanosť článkov: 5787x

Autor blogu

Kategórie

Archív